Nieregularne miesiączki, nadmierne owłosienie i nadwaga u 27-latki
Mam problem z nieregularnymi miesięcznymi(w tej chwili nie miałam okresu ok 4 miesiace)nadmiernym owlosieniem(górną waga,brodą,brzuch nawet nie dawno zauwazylam wlosy na piersiach)mam też trochę zbędnych kg. nadmierne owlosienie mam od chwili dojrzewanie im więcej lat upływa tym bardziej to się poglebia. Lekarz zrobił mi usg stwierdził ze jajniki czyste ale badań nie zlecił powiedział ze jak schudne to się ustabilizuje zawiodła mnie taka odp bo to nie prawda jako nastolatka byłam szczupla

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który nie zbagatelizuje Pani dolegliwości oraz wdroży postępowanie mające na celu ustalenie przyczyny występujących objawów.