Nieregularne miesiączki od czasu rozpoczęcia współżycia

Zauważyam że po tym jak zaczełam wspolzyc z swoim chlopakiem mam nie regularna miesiaczke na poczatku mialam 6 sierpnia w nastespnym 13 wrzesnia i teraz czekam na kolejna czy to normalne? zabezpieczamy się ale troche się boje dodam że mam duża nadwage może to być tez tego przyczyna?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na regularność cykli ma wpływ bardzo wiele czynników - stres, ilość snu, dieta, wiek, zaburzenia hormonalne.
Wskazana jest wizyta u ginekologa oraz wykonanie profilu hormonalnego w czasie pełnego cyklu miesięcznego.