Nieregularne miesiączki od rozpoczęcia współżycia

Witam, moje miesiączki, od czasu rozpoczęcia regularnego współżycia stały się nieregularne. Poprzedni cykl trwał 24 dni, dziś mija mój 33 dzień cyklu i nic, wykonałam test ciążowy HCg i wyszedl negatywnie, miałam ostatnio dużo stresu, ale teraz jeszcze bardziej sie martwie, a moje ciało zachowuje się tak, jakbym byla w momencie owulacji, czy to mozliwe, aby wszystko tak mi sie poprzestawiało. Dodam tez ze miesiac temu przeszlam na wegetarianizm. prosze o szybka odp co powinnam zrobic ???

Marta Mielniczuk

Istnieje bardzo wiele przyczyn występowania nieregularnych cykli miesiączkowych, należą do nich między innymi: stres, zmiana diety, zespół policystycznych jajników i wiele innych.