Nieregularne miesiączki, osłabienie, wypadanie włosów i ból podbrzusza

Dzień dobry, miesiączkować zaczęłam w wieku 8 lat, wtedy też zaczęłam nadzwyczaj szybko dojrzewać (wzrost, piersi), ale i szybko przestałam. Mierzę 158 cm, moja waga to 52-54 kg (waha się nawet w ciągu tygodnia). Miesiączki zawsze miałam nieregularne. Średnia cyklu to ok. 36-40 dni. Najdłuższy cykl miałam w styczniu, kiedy to oddałam krew - 50. Teraz nie mam okresu już 45 dni. Zauważyłam osłabienie, wypadanie włosów, ból z lewej str podbrzusza. Współżyję od roku, zawsze się zabezpieczając.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, najlepiej ze specjalizacją endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.