Nieregularne miesiączki po CC

Witam mam 23 lata rok temu urodzilam synka przez cesarskie ciecie. Zaraz po porodzie zaczelam brac tabl antykoncepcyjne przez 3 miesiace niestety naplyw obowiazkow spowodowal to ze niebralam ich regularnie . We wrzesniu 2015 roku zakonczylam ich branie.. Skutkiem nieregularnego brania tabl bylo rozregul cyklu .. Czy to moze trwac tak dlugo bo do tej pory okres jest bardzo nieregularny ( dodam ze moja cyt robiona 9 m temu wykazala 3gr hpv ) . Czy taki okres nieregul powinien mnie martwic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie