Nieregularne miesiączki po porodzie a możliwość ciąży

witam mam na imie Agnieszka,bardzo prosze o szybka odpowidz poniewaz mąż uwaza ze znow sobie cos wmowilam,mam za soba juz jedna ciaze,urodzilam synka niestety po ciazy mam bardzo nieregularny okres bywalo ze po 3 miesiace nie mialam,bylam u ginekologa i dal mi tabletki na wywolanie okresu i wkoncu dostalam i tak tez mi sie unormow al,ostatnio zamiast okresu przez 3 dni mialam jasny sluz z domieszka krwi i bol brzycha jak na okres czy to moze byc ciaza?blagam o s zybka odpowiedz i dziekuje

Milena Lubowicz

Jeżeli ma Pani wątpliwość proszę wykonać test ciążowy. Nie pisze Pani o stosowanej antykoncepcji więc trudno mi się ustosunkować do ryzyka ciąży.
Pozdrawiam