Nieregularne miesiączki po porodzie a ryzyko ciąży

Witam! Urodziłam w październiku dziecko. Dostałam miesiączkę pod koniec grudnia, która trwała 6 dni. Dziś jest już 3 luty a ja nie dostałam kolejnej miesiączki. W tym całym okresie od połowy grudnia do lutego współżyłam z moim partnerem korzystając z prezerwatyw. Czy jest prawdopodobieństwo, ze mogłam zajść w ciążę, czy tylko po porodzie mogę mieć nie regularne miesiączki? Bardzo proszę o odpowiedz

Po porodzie mogą być nieregularne miesiączki dlatego trudno określić dzień jajeczkowania Bez badania trudno odpowiedzieć wiarygodnie.Lepiej proszę zgłosić się do ginekologa do badania i pomyśleć o antykoncepcji ( wkładka lub tabletki)