Nieregularne miesiączki po urodzeniu dziecka a możliwość zajścia w ciążę

We wrześniu urodziłam dziecko. Pierwszej miesiączki po tej oczyszczającej dostałam 22 grudnia 2013 melatoniny powinnam mieć 19 stycznia 2014 nie dostałam do Dziś dodam ze od zawsze mam nieregularne miesiączki 20 stycznia kochalam sie bez zabezpieczenia od tygodnia biorę antybiotyk sluz mam bialy kremowy gesty. Czy mogłam zajść w ciąże ??? Pomocy. Boje sie robic test przecież dopiero urodziłam dziecko nie planuje w najbliższym czasie drugiego :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest wykonanie testu ciążowego. Nie mogę wykluczyć ciąży.