Nieregularne miesiączki przy niedoczynności tarczycy

Dzień dobry, mam 22 lata, od dawna planowałam wybrac się na pierwsze badania ginekologiczne, ale cały czas to odwkładałam. Mam dość mocno nieregularne miesiączki. kilka dni temu zaplanowałam wizytę a dziś dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy. I teraz nie wiem czy jak pójdę na wizytę do specjalisty ginekologa (też myślałam o ewentualnej antykoncepcji) to czy mnie nie odeśle na wizytę endokrynologiczno-ginekologiczną, ze wzgląd na tarczycę. Z góry dizekuję za jakieś rady.

witam, trzeba wyrównać tarczycę, być może to wystarczy by wyregulować miesiączki, pewnie lepiej by było pójśćdo ginekologa już po konsultacji endokrynologicznej w celu włączenia antykoncepcji, ale jeśli ma Pani umówioną wizytę, to może proszę nie rezygnować i przynajmniej zrobić sobie cytologię (rozumiem, że dawno nie było), decyzja dot.włączenia antykoncepcji podejmie ginekolog po wizycie i badaniu. pozdr