Nieregularne miesiączki, przytycie a ciąża

witam mam 22 lata . mam nieregularne miesiączki. spóżniają sie od 3 do 14 dni... ale strasznie przytylam.. mój brzuch stał sie taki inny.. od kilku dni częściej też oddaje mocz.. czy to mozliwe że mogę byc w ciąży?
22 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji ciąży należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a objawy będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.