Nieregularne miesiączki, torbiel jajnika i wyniki hormonów tarczycy

Witam, Ostatnio zgłosiłam się do ginekologa, ponieważ mam nieregularne miesiączki, zostałam skierowana na badania usg i badanie poziomu TSH (L69) oraz PRL (N59). Podczas usg dowiedziałam się, że mam torbiel w lewym jajniku, wyniki badania krwi wyszły: TSH 1,23ulU/ml, PRL 20,06 ng/ml. Jeszcze miałam zrobione badania testosteron wolny wynik : 8,45 pg/ml. Czy może ktoś omówić mi te wyniki?

Witam,
zarówno TSH jak i PRL są prawidłowe.
Postępowanie w przypadku torbieli jajnika zostawiam do decyzji ginekologa, ponieważ nie posiadam żadnego opisu badania.

pozdrawiam