Nieregularne miesiączki u 31-letniej kobiety

Witam.moje pytanie : mam syn 6 lat mam 31 lat od roku staram sie o dziecko i nic niewiem czy przycZyną jest w nieregularne miesiączki? Np w wrześniu nie miałam okresu w październiku dwa razy i teraz pod koniec miesiec a

Witam,
zdecydowanie nieregularne miesiączki mogą być przyczyną niepowodzeń
Należałoby zacząć od badani USG, następnie badań laboratoryjnych hormonalnych, TSH oraz PRL i przede wszystkim konieczna będzie wizyta u ginekologa.

pozdrawiam