Nieregularne miesiączki u dziewicy

Ostatnią miesiączke miałam 9 sierpnia , dodam że w lipcu w ogóle się nie pojawiła . Od pewnego czasu jest strasznie nie regularna . Jestem dziewicą , z chłopakiem tylko się zabawiałam do niczego nie doszło , ( również do wytrysku) , po ostatniej miesiączce piersi zostały powiększone , Teraz strasznie boli mnie brzuch a szczególnie dół , Ciąża jest nie możliwa ale strasznie się boje iść do ginekologa bo nigdy nie byłam i nie chce iść , proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Zdecydowanie nie powinna Pani tego bagatelizować. Koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszą diagnostykę oraz ew. leczeniem.