Nieregularne miesiączkowanie a bóle podbrzusza

Od 6 dni nie mam okresu, powinien wystąpić w zeszłą sobotę, jest on regularny od roku, co 25/26 dni, nigdy mi się nie spóźniał. Od miesiąca biorę skrzyp polny a w październiku 2013 zaczęłam brać kwas foliowy ze wzg na opryszczkę i od tej pory miałam regularne miesiączki, miesiąc temu go odstawiłam. Mam bóle w okolicach podbrzusza, ćwiczę każdego wieczora po 20 min.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje wiele przyczyn braku/opóźnienia miesiączki, w tym może być to wynik ciąży, zaburzeń hormonalnych, zmian trybu życia, anemii, chorób tarczycy i wielu innych patologii. Póki co proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli się nie pojawi w ciągu kilku najbliższych dni, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.