Nieregularne miesiączkowanie po ciąży

Witam,w lutym urodzilam corke i mam pytanie takie w 3msc(maj} po porodzie mialam jeden dzien okres,w czrewcu mialam 5 dni kres,teraz powinnam dostac i nie mam to jest 35 dni od ostatniego okresu,przed porodem mialam co 21 dni.Corke karmie odciagam jej moj pokarm 3-4 razy na dobe piers odzucila w 2msc jak byla chora,plus mleko modyfikowane dostje.Czy jest mozliwe taki nieregularny okres po porodzie,bo juz zaczynam sie bardzo martwic,sex uprawialismy z mezem zawsze z prezerwatywa,chyba to nie ciaz

Piotr Pilarski

Mimo wszystko sugeruję wykonać test ciążowy. Jeśli będzie ujemny to przyczyną może być odciąganie mleka. To może zaburzać cykl miesiączkowy.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.