Nieregularne plamienia u 21-latki a starania o dziecko

Witam mam 21 lat mam juz 5 letnia corke 2razy w msc dostalam miesiaczke zawsze cykl mialam co 28dni a teraz mialam okres po 20dniach teraz mialam 5dniowy okres lecz jest to dziwne poniewarz skonczyl sie i byla przerwa 2dniowa i mam plamienia 2dzien co to morze oznaczac a razem z partnerem staramy sie o dziecko

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie dodatkowego plamienia może wskazywać na ciążę. Nie można jednak wykluczyć innych przyczyn dolegliwości takich jak zaburzenia hormonalne czy zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego. Jeśli dolegliwości nie ustąpią konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.