Nieregularne przestrzenie płynowe w obrębie bruzd bocznych

W OBRĘBIE BRUZD BOCZNYCH OBUSTRONNIE ORAZ U PODSTAWY PŁATÓW SKRONIOWYCH NIEREGULARNE PRZESTRZENIE PŁYNOWE O DENSYJNOŚCI PŁYNU M-R POZOSTAJĄCE W ŁĄCZNOŚCI Z POSZERZONYMI ZBIORNIKAMI PODSTAWY MÓZGU- ZMIANA WIĘKSZA PO STR. LEWEJ- ZMIANY O TYPIE TORBIELI PAJĘCZYNÓWKII/LUB HIPOPLAZJI PŁATÓW SKRONIOWYCH. TO WYNIK ct głowy MOJEJ 8 LETNIEJ CÓRKI CO TO OZNACZA.dziecko skarżyło się od 9 m-cy na bóle głowy w części przedniej czoła. zalecono rezonans termin 9 styczeń co robić?

Witam serdecznie, należy wykonać jeszcze EEG i koniecznie skonsultować z neurochirurgiem. W Bydgoszczy jest wybitny specjalista N-CH Prof. Harat