Nieregularne skurcze dzień po terminie porodu

Witam Jestem dzień po terminie skurcze są słabe i nie zbyt regularne. Byłam w szpitalu twierdzą że wszystko ok i wysłali mnie do domu? Jak mam się zachować co robić dalej??

Elżbieta Rhone

Witam,
bardzo możliwe, że to są skurcze przepowiadające - poród się jeszcze nie zaczął, ale może niebawem wystąpić. Na razie powinna Pani odpocząć. Jeśli skurcze są uciążliwe to może pomóc ciepły prysznic.