Nieregularne zażywanie tabletek antykoncepcyjnych a krótka miesiączka

witam, biorę tab. o 19, ale zapomniałam zażyć 5 tabletki z drugiego opakowania, następnego dnia wzięłam ją dopiero o 14 później miałam zażyć tabletkę (6) z opakowania o 19 ale zabalowałam i wzięłam ją następnego dnia razem z 7 tabletką o 19. w te dni współżyłam. 29 października wzięłam ostatnią tab. W CZWARTEK wieczorem 31.10 dostałam krwawienie, które skończyło się w sobotę po południu 2.11. dziś mam zacząć kolejne opakowanie tabletek i nie wiem czy tak krótkie krwawienie jest normalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przez te zawirowania ochrona antykoncepcyjna z pewnością została zaburzona. Oczywiście powinna Pani zacząć przyjmować kolejne opakowanie w/g harmonogramu. Najkorzystniej byłoby aby nie robiła Pani przerwy pomiędzy opakowaniami.