Nieregularność miesiączek a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam moja miesiaczka od zawsze jest nieregularna lekarz przepisal mi provere i kazal brac przez 5 dni 3xdziennie 2dni temu skonczylam a dzis pojawila sie brazowa wydzielina czy to miesiaczka? Pytam bo chcialam zaczac brac tablrtki anty i nie wiem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę tego jednoznacznie potwierdzić, jednak najprawdopodobniej tak gdyż wspomniany lek miał wywołać okres. Warto jednak zabezpieczać się dodatkowo przez dwa pierwsze tygodnie antykoncepcji.