Nieregularny cykl a kolejne miesiączki

Witam jestem kobieta mam 25 lat mam nie regularny cykl miesiączkowy ostatni miałam 28.02.2014 przez 7 dni i tak jak bym go nie miała i żadnych oznak ze mam dostać...wiec jak mam obliczyć kolejny cykl skoro mam nieregularne miesiączki ?a szczególnie na jesień zimę gdy brak miesiączki nawet jest w odstępach 3 miesięcznym?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani nieregularne cykle to właściwie nie jest możliwe wiarygodne wyliczenie kolejnego cyklu. Sugerowałabym jednak, by skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem w celu przeprowadzenia diagnostyki nieregularnych cykli.