Nieregularny cykl miesiączkowy po porodzie

Witam, mam pytanie odnośnie miesiączki.. 7 miesięcy temu, zostałam mama po raz drugi. Karmie cały czas piersią i wprowadzam już synkowi inne pokarmy, kaszki, zupki itp. Miałam w tym czasie już 3 miesiączki co 29 dni. Teraz mi się spóźnia już 7 dzień. Robiłam test ciążowy wczoraj, jest negatywny. Ciążę i tak wykluczylam na początku ponieważ stosujemy z mężem zabezpieczenia. Jaka może być tego przyczyna, czy cykl miesiaczkowy mimo poprzednich (3 miesiaczek regularnych) może być nagle nieregularny?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.