Nieregularny okres a zaplanowanie ciąży

Witam planujemy z dziewczyną dziecko chodzi o to że ona ma nie regularny okres 28 dni 27 trwa on 7 dni i nie wiemy kiedy ma dni płodne. czy jest to możliwe jak ma lekkie zawroty wieczorym od czasu do czasu mdłości kucie w prawym jajniku prawie non stop i często stan osłabienia że jest w ciąży chociaż testy pokazują negatywny . ostatnio miała okres 19.11.13 a skończył jej się 26.11.13 Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dzień owulacji w przybliżeniu można określić odejmując 14 dni od dnia spodziewanej miesiączki. Testy powinny już wyjść dodatnie. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.