Nieregularny okres, bóle jajników i sutków a negatywne testy ciążowe

Witam, mam 19 lat. Mam nieregularny okres, ostatnio miałam 14.03.2014, przestraszyłam się że mogę być w ciąży ponieważ w niedzielę rwały mnie jajniki i sutki (koleżanka mnie nastraszyła). Więc w poniedziałek zrobiłam dwa testy ciążowe, wyniki negatywne, ulżyło mi, ale ciągle bolą mnie sutki i czasami jajnik. Co się dzieje? proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę powtórzyć test ciążowy i zgodzić się do ginekologa. Niezbędne badanie kliniczne w celu ustalenia przyczyny lub do rozszerzenia diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.