Nieregularny okres i omdlenia

mam problem poniewaz ostatnio mam nieregularny okres. cykl dochodzil do 43 dni a a tuz przed tym zanim dostalam okresu bardzo bolala mnie glowa i nawet zdarzylo sie ze zemdlalam. teraz znowu mam juz 40 dzien i nie wiem co to moze byc. robilam badania krwi i moczu ale nic nie wyszlo zlego. prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wizytę u ginekologa lub endokrynologa w celu oznaczenia poziomu hormonów płciowych i nadnerczowych związanych z układem rozrodczym.