Nieregularny okres i pęknięcie prezerwatywy a zastosowanie metody Yuzpe

Mam nieregularny okres, chociaż najczęściej występuje on co 24 dni. Ostatni skończył mi się 21.08. Uprawiałam seks na stojąco z moim chłopakiem 27.08. Niestety pękła nam prezerwatywa i wytrysk nastąpił wewnątrz, chociaż większość z niego pozostało na gumce. Od razu po stosunku poszłam się umyć, a tego samego dnia zastosowałam metodę yuzpę połykając 4 levomine i za 12h kolejne 4. Jak duże prawdopodobieństwo jest na to, że jestem w ciąży?Czy po hormonach okres dużo może mi się przesunąć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Nie da się go jednak określić w wartościach liczbowych. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.