Nieregularny okres i plamienie w czasie cyklu miesiączkowego

Witam! Mam nieregularny okres i w listopadzie dostałam 5 dni wcześniej okres gdy się skończył po tygodniu mam jakieś lekkie brązowe plamienie co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli wspomniane objawy pojawiły się po raz pierwszy mogą one wskazywać na przejściowe zaburzenia stężeń hormonów skutkujące właśnie takim obrotem spraw. Nie ma powodów do obaw. Jeżeli w kolejnym cyklu sytuacja się powtórzy warto zgłosić się do ginekologa.