Nieregularny okres i przezroczysty śluz z krwią

Mój okres od pewnego czasu jest nie regularny ostatniego miesiąca trwał 26 dni wcześniej 31, 31,28 ,28 . W 19 dzień cyklu i mam przeźroczysty śluz z czerwonymi tak jakby krwinkami. Dziś miałam dosyć duże plamienie i to byla sama krew . Dodam, że od około 4 - 5 dni mam plamienie. Często mam takie przed miesiączką .Czy to coś poważnego ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.