Nieregularny okres po porodzie

6 miesięcy po porodzie a mój okres nie normuje się 3 dni przerwy a teraz trwa już miesiąc czy to normalne .karmiłam piersia 5 miesiecy .nie wiem czy wszystko jest w porządku.prosze o porade i z góry dziękuję
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Z całą pewnością nie możemy uznać krwawienia które twa miesiąc za normalne. Proszę zgłosić się do ginekologa w celu ustalenia przyczyny tak długich krwawień. Wskazane jest również wykonanie morfologii krwi, w celu ustalenia czy nie doszło do rozwoju anemii.