Nieregularny okres po porodzie i przy karmieniu piersią

Witam,7 lutego urodzilam coreczke karmie ja piersia 3-4razy na dobe odciagam pokarm laktatorem,piers odzucila w 2msc gdy byla chora,do tego pije mleko Bebiko i zupy.W 3msc mialam okres 1 dzien,w zeszlym msc mialam okres 5 dni,teraz okres powinnam m dostac i cisza,34 dni od ostatniego kresu jest,przed porodem mialam co 21 dni.Uprawialismy z mezem sex zawsze z prezerwatywa,zaczynam sie martic czy jest mozliwy taki nieregularny okres mialam juz i teraz znow nie ma.Prosze o odp,chyba to nie ciaza.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli stosują PAństwo antykoncepcje to ciąża jest małoprawdopodobna aczkolwiek nie można tego wykluczyć, w Pani przypadku laktacja nie działa "antykoncepcyjnie". Jednak w trakcie karmienia piersią mogą występować zaburzenia miesiączkowania, ale jeśli nadal będą się utrzymywać sugeruje wizytę u ginekologa.