Nierówna wielkość oczodołów

Witam, mój problem polega dokładnie na tym, że jeden z moich oczodołów jest większy, co sprawia, że moje oczy wyglądają bardzo brzydko (nieproporcjonalnie). Ten większy oczodół sięga wyżej , co sprawia wrażenie jednego oka mniejszego. Chcialam się dowiedzieć czy możliwa jest operacja, albo uzupełnienie tego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości Pani zbadać, co wyklucza możliwość jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Najpewniej istnieje jednak możliwość korekcji opisanej wady. Sugeruję konsultację ze specjalistą otolaryngologiem lub chirurgiem plastycznym.