Nierówne bicie serca i drgawki

Witam, mam 19 lat i bardzo martwie się o moje zdrowie, bo nie rozumiem co się dzieje. Zaczęło się kilka mies temu i bylo jednorazowe, a mianowicie baardzo szybkie bicie serca i jakby drgawki, trwały kilka godzin, pozniej to ustapilo, teraz od kilku dni powtarza sie to kazdej nocy, boje się, nie wiem co się dzieje, niczym się nie denerwuje, nie mam stresujących zajęć. Dodam ze pierwszy i drugi raz zdarzyl sie po imprezie(2 piwa i kilka papierosów nic poza tym). proszę o odpowiedz, bardzo sie boje

Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...
Proszę udac się do lekarza, który pokieruje dalszym postępowaniem.