Nierówne bicie serca podczas marszu

Od jakiegos czasu uprawiam sport(biegi,marsze)Z biegow musialem zrezygnowac,ale widze ze nawet po marszach(ok 30 km)mam objawy.Ogolnie od kiedys wyczuwalem czasem nie rowne bicie serca(przyspieszone przez kilak s)6lat temu bylem w szpitalu,na kardiologii mialem badania i nic nie wykryli,leczylem sie na nadcisnienie.Po duzym wysilku odczuwam znow ta arytmie a do tego,uczucie jakby serce ''lapalo powietrze''najpierw ze 3 s arytmia a potem 1s ten ''przyduch''czy lapanie powietrza,powtarza sie to.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Sądzę że konieczna jest wizyta u lekarza kardiologa i wwykonane próby wysiłkowej.