Nierówne efekty po powiększaniu ust

Dzień dobry w środę miałam powiększane usta i jestem załamana ,gdyż są nierówno wypełnione.Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

To normalna sytuacja- do 14 dni kwas hialuronowy chłonie wodę, rozmieszcza się- w tym czasie mogą wystąpić nierówności,po tym czasie jeśli coś będzie nierówne należy zgłosić się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg.

Nierówności po zabiegu wypełniania ust zdarzają się. Zwykle umawiamy się na wizytę kontrolną po 2 tyg. Czasami wystarczy tylko masaż ust a czasem delikatna korekcja. Proszę zgłosić się do lekarza który wykonał zabieg ,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel