Nierówne jedynki i chęć założenia aparatu ortodontycznego a konieczność usuwania innych zębów

Moje kolejne pytanie,dotyczy zębów.Chciała bym założyć sobie aparat ortodontyczny,gdyż mam nierówne tylko jedynki,ale nie chcę usówać innych zębów.Czy jest to możliwe,czy muszę usunąć np czwórki.Czy lepiej zrobić licówki i dać sobie spokoj z aparatem?

Zdecydowanie zalecam leczenie aparatem stałym. Licówki oznaczają konieczność usunięcia zdrowych tkanek zębów, a także nie usuwają problemów związanych z istniejącą wadą zgryzu - wady postawy i innych zaburzeń. Pozdrawiam