Nierówne piersi u 25-latki

Moj problem to nierówne piersi. Wczesniej mi to nie przeszkadzalo, myslalam ze jeszcze sie wyrownaja ale tak sie nie stalo i coraz bardziej wprowadza mnie to w kompleksy na tym punkcie. Wiem ze duzo kobiet ma asymetryczne piersi ale u mnie roznica jest widoczna. Lewa to pełne A, prawa to chyba jakieś 0, pod biustem 63cm.Jestem bardzo szczupla, mam niedowage, bmi 17,3. Czy jesli przybiore na wadze biust sie troche powiekszy i roznica bedzie mniej widoczna? Czy pozostaje operacyjne wyrownanie?

Mgr Joanna Szmitka-Ĺuszczyk

Witam ciepło

Kobiecy biust często jest powodem licznych kompleksów u kobiet.
Albo za mały, albo za duży, albo piersi są asymetryczne.
I nadal wszystko jest w normie.
Bez względu na rozmiar, kształt czy ewentualną asymetrię - jeśli w piersiach nie ma żadnych zmian - to wszystko jest dobrze.
Zachęcam Panią do regularnego badania piersi u ginekologa, oraz do samodzielnej kontroli piersi w domu.
Bo chociaż nasz biust może powodem kompleksów (niestety) to przynajmniej żeby nie był powodem do większych zmartwień.
Pozdrawiam
Asia Szmitka-Łuszczyk

Piersi składają się głownie z tkanki tłuszczowej i zawsze powiększają się wraz z ogólnym przybraniem na wadze.
Naprawde większość kobiet ma asymetrię, ale tego nie widać bo są ubrane. Proszę przytyć do prawidłowej wagi - np BMI 20 i na pewno bedzie lepiej - różnica nie będzie się rzucała w oczy.