Nierówne półkule mózgowe i niedoczynność nadnerczy

Witam, Mojej dziewczynie na zdjęciu wyszły nierówne półkule mózgowe, i widać jeszcze jakąś wypustkę chyba na opnie mózgowej, lekarz podobno to widział ale nic nie zostało jej wytłumaczone co to jest dlaczego i czy jest to normalne, przez to cały czas się martwi. Czy to jest normalne? Zdiagnozowano u niej niedoczynność nadnerczy, coś z przysadką mózgową. Jeśli będzie możliwość, mogę wysłać to zdjęcie. Bardzo proszę o jakąś pomoc, lekarz ją cały czas zbywa :(

Piotr Jurczyk

Witam. Jeśli to możliwe, poproszę o przesłanie obrazu i nakreślenie objawów tej Pani. Czy nie ma opisu lekarza radiologa? Dziękuję i pozdrawiam.