Nierówne źrenice w tych samych warunkach oświetleniowych

Czy okresowo tzn. co któryś dzień nierównie źrenice w tych samych warunkach oświetleniowych (sztucznym świetle),przy prawidłowych wynikach badani obrazowych,okulistycznych i braku innych objawów moga wskazywać na skutek uboczny przyjmowanych leków psychotropowych?Przyjmuje lek z rodziny SSRI i w czasie zwiększenia dawki zauważyłem asymetrię źrenic,która pokazuje sie co któryś dzień.Lek ma w ulotce zapis o możliwym rozszerzaniu i asymetrii źrenic.

Chce Pani przez intetnet, na podstawie kilku zdań usłyszec diagnozę dotyczacą czy jest Pani zdrowa czy ma Pani chorobę? Duża odwaga.
W diagnostyce zawsze!!! niezbędna jest dokałdna znajomośc objawów, dolegliwości, wynik badania pacjenta oraz jeśli to potrzebne, wyniki badań dodatkowych.
Internet służy ukierunkowaniu, sugestiom a stawianiu diagnozy.