Nierównomierne, ale mocne bicie serca

Witam, jestem mężczyzna, lat 21. Byłem ostatnio na holterze EKG 24h by sprawdzić się, ponieważ ostatnim czasy miewam bóle w środkowej części kierowanej trochę na lewo klatce piersiowej. Czuję nierównomierne ale mocne bicie serca. Bywa tak że bicie serca jest tak mocne i silne że czuję jego pulsowanie jakby w szyi. Wyszło: rytm zatokowy arytmie nadkomorowe pojedyncze pobudzenie przedwczesne brak zróżnicowania częstości dzień/noc okresowo zmiany okresu repolaryzacji m. sercowego bez pauz itp.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie sie z całością wyniku, proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.