Nierównomierne bicie serca podczas stresujących sytuacji

Witam mam dość nie typowe pytanie od dłuższego czasu zauważyłem że ja się denerwuje bije mi nierównomiernie serce cierpię na nadciśnienie moje pytanie polega na tym czy jest to groźne w nocy jak się kładę zaczynam zasypiać czuję jak serce mi wali jak brakuje mi tchu muszę szybko wstać i wraca wszystko do normy co to może znaczyć czy muszę się udać do lekarza czy wystarczy się nie denerwować miałem robione badanie serca i wszystko jest ok proszę o pomoc bo zaczynam się martwić z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie holterowskie. Ustali ono czy jest to tylko subiektywne odczucie nierównego bicia serca czy też ma ono przyczynę w zaburzeniach rytmu serca.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski