Nierównomierne bicie serca w 34 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 34 tyg. Ciazy i wydaje mi sie ze moje serce czasem nierównomiernie bije. Tzn.czasem jakby uderzyło mocniej ale wolniej aż widać to na klatce piersiowej jak sie dobrze przypatrzyc. Szczególnie sie nasila gdy leżę na lewym boku. Czy powinnam sie martwić lub udać sie do specjalisty ? Pozdrawiam Alex.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dla bezpieczeństwa Pani i dziecka powinna Pani skonsultować problem z lekarzem rodzinnym. Wskazane wykonanie badania EKG.