Nierówności na czaszce głowy po AH1N1

Mam 38 lat,urodziłam dwoje dzieci ,przeszłam AH1N1(żyje ale było krytycznie:()Mam coraz bardziej nierówną głowe w częsci ciemieniowej i schodzi to coraz bardziej na tył głowy!Są to dziwne zagłębienia dołki i nierówne bruzdy:(Czy to jest normalne? Czy to objawy choroby albo raka?Czekam na szybką odpowiedz i bardzo o nią proszę!Marta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie są to objawy raka ani choroby wynikającej z AH1N1. W części potylicznej i ciemieniowej znajdują się różnego typu bruzdy z zagłębienia. Nie jestem jednak w stanie określić jak to wygląda u Pani. Proponuję konsultację z lekarzem bezpośrednio w przychodni.