Nieruchomy, twardy guzek po prawej stronie pod żuchwą

Witam Jakiś miesiąc temu zauważyłam, że po prawej stronie pod żuchwą, na wysokości dolnej piątki wyrósł mi nieruchomy, twardy guzek, który od tego czasu się powiększa. Obecnie jest wielkości winogrona. Nie bolą mnie zęby ani dziąsła, sam guzek też mnie nie boli do póki na niego nie nacisnę. Po tej samej stronie mam lekko powiększone węzły chłonne ale to zauważyłam dopiero od 3 dni. Nie byłam u lekarza z racji świąt, ale nie mogę przez to spać. Z góry dziękuję za pomoc

Witam,
Jedyna słuszna rada w tej sytuacji to prosze się udać pilnie do stomatologa , lub chirurga stomatologa, żeby sprawdzili co się dzieje.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło