Nieściągnięty płyn w piersi przy biopsji

Witam, mama miala wykonywaną biopsję piersi, lekarda do drugiej lekarki powiedziała -nie ściągnęłam płynu... moje pytania co to zonacza? Dodam, że mama rok wcześniej miała mastektomie -rak przewodowy 2 stopień zaawansowania, G3, wysoce hormonozależny, leczenie tylko tamoxifen. Wczesniej tj 8 mcy temu w tej piersi byla torbiel potwierdzona biopsja, w czerwcu pojawila sie zmiana 0,5 cm gdzie lekarka rowniez stwierdzila ze to torbiel, treaz po 3 mcach zmiana zwiekszyla sie do prawie 2 cm...

Witam , nie potrafie inaczej zinterpretować słów "nie ściągnęłam płynu" - jak tylko "nie ściągnęłam płynu"!!!!! O szczegóły tej wypowiedzi proszę pytać osobę , która to wypowiedziała!!! z.żurawski