Nieskuteczne starania o dziecko

Witam . od jakiegoś czasu staram się z mężem o dzidziusia. Po stosunku zawsze kończy we mnie ja natomiast leże z nogami w górze ale nic...miesiączke nadal dostaje. I mam zawsze regularną. Czy może być coś nie tak.?

Witam serdecznie. W Pani opisie nie mogę dopatrywać się nieprawidłowości. Warto jednak wykonać odpowiednie badania by określić, gdzie leży przyczyna niepowodzeń.,