Nieskuteczne starania o dziecko a wyznaczenie dni płodnych

WITAM. Z narzeczonym staramy się od miesiąca o dziecko.kochaliśmy się w dni płodne i niepłodne,dzis dostałam okresu który mnie zmartwił że się nie udało.czy to normalne że mogło się nie udać? jeśli można to prosilabym o wyliczenie dni plodnych na ten miesiac. okres dostałam dziś czyli 8.04.2014 moj cykl miesiaczkowy to 28 dni.dziękuję i pozdrawiam

To całkowicie normale. W ciągu roku w ciążę zachodzi jedynie 60 % par starających się. Zajście w 1 cyklu to spore szczęście. Przy 28 dniowych cyklach najbardziej prawdopodobna owulacja to 14 dzień. Zatem współzycie powinno być 12, 14 i 16 dni. Przed tym ok. 4 dni przerwy.