Nieskuteczne znieczulenie przy ekstrakcji zęba

Witam, byłam u chirurga wyrwać dolną ósemke, dostałam znieczulenie po 10minutach okazało się że nie działa,dostałam kolejne które również nie zadziałało. Chirurg powiedział abym przyszła za tydzień i spróbuje ponownie. Oczywiście po tygodniu poszłam ale znowu to samo! Boli strasznie, ząb naruszony a ja jedynie usłyszałam że zostaje mi narkoza... Nie wiem co robić już, ból jest nie do zniesienia, codziennie biore tabletki , które działają na dwie godziny. Gdzie mam się zgłosić?Prosze o pomoc.

Są różne rodzaje znieczuleń, piszę tu o środkach znieczulających jak i o metodach podawania. Proszę zapytać chirurga co zastosował i dowiedzieć się w innych gabinetach czy mogą Pani zaproponować jakąś alternatywę.