Niesłuszne oskarżenia ze strony męża

Witam mam męża 11 lat jesteśmy ze sobą ale od jakiegos czasu sie zmienił powiem tak czyta moja poczte oskarza mnie o różne żeczy siedzi wnim dużo agresji jest nie dowytrzymania ciagłe podejżenia choć nie daje mu żadnych powodow już nie wiem co mam z tym robić i do kogo sie zwrucić nie chce go stracić proszę o poradę

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza