Nieśmiałość w kontaktach między ludźmi

Mam 24 lata jestem osobą nie śmiałą moim problemem jest to że kiedy poznam jakąś kobietę i zacznę się z nią spotykać trwa to nie dłużej jak 4 mies czuje się osoba samotną. Mój kontakt z Ludźmi pracy uważam za dobry z rówieśnikami tak samo moje pytanie jest co zrobić żeby stać się bardziej śmielszy do kobiet

Warto spotkać się z psychologiem i przyjrzeć temu, skąd wynikają zahamowania w relacjach. Będzie Pan mógł także przepracować emocje i doświadczenia, które utrudniają Panu wchodzenie w kontakt z kobietami, a także pracować nad poczuciem bliskości, bezpieczeństwa oraz zaufania.