Niespełniona miłość i brak sensu życia

Witam, Mam problem, zakochałam się w chłopaku, który wyjechał do legii francuzkiej, co mam zrobić, jak zapomnieć, nienawidze swojego życia, mam problem z kontaktami z innymi ludźmi, nie wychodzę z domu bo nie mam po co, nie mam siły wstawać rano z łóżka, chciałabym umrze, zniknąć. Nie znajdę sobie swojego hobby gdyż nic mnie nie interesuje i wszysto wydaje mi się bez sensu, wszystko jest dla mnie nierealne

Proszę skorzystać z pomocy psychologa/psychiatry. Podobne objawy mogą być zwiastunami depresji, choć mogą także być także wynikiem kryzysu, jakiego Pani obecnie doświadcza. Diagnoza pomogłaby uściślić kierunek dalszej pomocy- lekarz być może zapisze farmakoterapię i skieruje na psychoterapię. Będzie Pani mogła pracować nad obniżeniem nastroju, postrzeganiem siebie, przyszłości, apatią, której Pani doświadcza, a także relacjami, emocjami, poczuciem bezpieczeństwa i wartości.

Witam. To jest tak, ze jak Pani nie zadba o siebie, to nikt inny tego nie zrobi. Przecież tylko Pani decyduje o poziomie zadowolenie z siebie i ze swojego życia. Polecam dwie drogi ratowania siebie. Psychoterapie, aby zrozumieć własne mechanizmy emocjonalne i działania, i coaching, nową metodę rozwoju osobistego.